Nasz blog

Nasz blog - zachęcamy do lektury
naszych artykułów

Więcej o tym, kim jesteśmy i jak pracujemy

Język angielski online
- nasze kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Napisz test

Jeżeli juz uczyliście się języka angielskiego, wypełnijcie test diagnozujący Wasz poziom. Test znajduje się na naszej stronie tutaj. Otrzymamy wynik testu, skontaktujemy się z Wami i zaproponujemy formą nauki. Osoby początkujące nie muszą wypełniać testu.

Rozważ opcję

Po sprawdzeniu Waszego testu rozważymy najlepszą opcję nauki dla Was. Uczymy się w małych grupach lub w trybie zajęć indywidualnych. Zawsze staramy się dobrać opcję nauki jak najbardziej optymalnie, dla Waszej korzyści.

Kliknij w link

Kiedy już wybierzemy dla Was najlepszą opcję, a Wy się na nią zdecydujecie, prześlemy Wam link do pokoju zajęć online. To naprawdę proste: klikniecie w link na komputerze i pokój zajęć (Zoom) będzie tam na Was czekał. To naprawdę łatwe! 

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS