Język angielski
dla dorosłych

Język angielski
dla dorosłych - nabór

Język angielski dla dorosłych to kurs przeznaczony dla osób dorosłych, które nie są początkujące. Jeżeli jeszcze nigdy nie uczyliście się języka angielskiego lub uznajecie, że powinniście zacząć naukę od podstaw z innych powodów, mamy dla Was kurs Język angielski podstawowy.  Dokładamy wszelkich możliwych starań, żeby Słuchacze przystępujący do pracy z nami byli jak najlepiej dobrain do grup zarówno pod względem wieku, jak i poziomu. Z tego powodu posługujemy się prostym i skutecznym mechanizmem naboru.Język angielski dla dorosłych

 

1

Pierwszym krokiem przed przystąpieniem do zajęć z nami  jest wykonanie testu online diagnozującego poziom Słuchacza. Po otrzymaniu testu, weryfikujemy go i kontaktujemy się ze Słuchaczem w celu odbycia krótkiej rozmowy w języku angielskim. Test online znajdziecie TUTAJ.  

2

Po zweryfikowaniu poziomu Słuchacza poprzez test online oraz rozmowę w języku angielskim, wspólnie ze Słuchaczem ustalamy potrzeby. Posiadając wieloletnie doświadczenie, służymy radą oraz sugestią. Wiemy, że nie każdy Słuchacz potrafi skonkretyzować swoje potrzeby, zatem wspólnie możemy opracować właściwą formułę pracy.

3

Po określeniu poziomu Słuchacza, proponujemy dołączenie do grupy, która będzie optymalnym rozwiązaniem. W przypadku, gdyby okazało się inaczej, proponujemy inne rozwiązanie.

4

Przed spotkaniem online przesyłamy Słuchaczom link do spotkania i spotykamy się po raz pierwszy online. Link, lub inaczej pokój spotkań, nie ulegnie zmianie do końca trwania kursu, zatem warto go sobie po prostu zapisać.

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Język angielski
dla dorosłych - informacje praktyczne

Spotkania

Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań 60-minutowych w tygodniu. Cały kurs przewiduje 80 godzin spotkań przez okres dziesięciu miesięcy.

Koszt

Całkowity koszt kursu 80-godzinnego to 1800 złotych. Koszt rozłożony jest na dziesięć równych rat w kwocie 180 złotych każda.

Materiały

Materiały do nauki, wybrane przez lektora, są kosztem osobnym. Wszystkie materiały otrzymywane przez Słuchaczy od lektora są całkowicie darmowe

Grupy

Liczebność wynosi od 4 do 6 osób. Nie tworzymy grup większych. Liczba Słuchaczy nie może przekroczyć sześciu osób.

Język angielski online
- nasze wszystkie kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS