Język angielski
indywidualny

Język angielski
indywidualny

Jeżeli preferujesz indywidualny kontakt z lektorem i chcesz uczyć się w warunkach, w których pełna uwaga poświęcona jest Twoim indywidualnym potrzebom językowym, język angielski indywidualny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Lektor prowadzący zajęcia jest w stanie na bieżąco modyfikować zarówno tok nauki jak i jej zawartość tak, żeby w pełni sprostać potrzebom Słuchacza. 

Język angielski indywidualny

Język angielski indywidualny - jak pracujemy?

1

Pierwszym krokiem przed przystąpieniem do zajęć indywidualnych z naszymi lektorami jest wykonanie testu online diagnozującego poziom Słuchacza. Po otrzymaniu testu, weryfikujemy go i kontaktujemy się ze Słuchaczem w celu odbycia krótkiej rozmowy w języku angielskim. Test online znajdziecie TUTAJ.  

2

Po zweryfikowaniu poziomu Słuchacza poprzez test online oraz rozmowę w języku angielskim, wspólnie ze Słuchaczem ustalamy potrzeby. Posiadając wieloletnie doświadczenie, służymy radą oraz sugestią. Wiemy, że nie każdy Słuchacz potrafi skonkretyzować swoje potrzeby, zatem wspólnie możemy opracować właściwą formułę pracy.

3

Po ustaleniu potrzeb Słuchacza, przechodzimy do uzgodnienia częstotliwości spotkań, dni oraz godzin odpowiednich dla obu stron. Staramy się być elestyczni, a ponieważ nasze zajęcia to język angielski online, gotowi jesteśmy do pracy rano, po południu i wieczorem. 

4

Angielski indywidualny to idealna forma nauki dla osób chcących zrobić zybki postęp, nie lubiących kooperacji w grupie lub wymagających intensywnej, krótkotrwałej pracy (gimnazjaliści, maturzyści etc.) mającej im pomóc w nadrobieniu materiału szkolnego lub przygotowaniu się np. do wyjazdu zagranicznego.

Język angielski
indywidualny - koszt spotkań

* W przypadku zajęć indywidualnych przygotowujących do egzaminów pozaszkolnych,
koszt wygląda następująco: 90 minut = 120 zł/lekcja; 60 minut = 80 zł/lekcja**

Język angielski online
- nasze wszystkie kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS