Język angielski dla młodzieży

Język angielski
dla młodzieży

Język angielski dla młodzieży w naszym Centrum to naturalne przejściem od kursów dla dzieci. Nasze zajęcia nie są spasowane z pracą szkolną. Fatalna praca w szkołach powoduje, że młodzież, która trafia na nasze zajęcia, prezentuje bardzo niski poziom komunikatywności w języku angielskim. Mówiąc wprost – młodzi ludzie nie mówią po angielsku. Zadanie, które stawiamy przed sobą, to sprawienie, żeby młodzi ludzie myśleli i komunikowali się w tym języku. Pracując w małych grupach i forsując ideę ciągłej komunikacji w języku angielskim, osiągamy efekt, o który chodzi nam i rodzicom naszych uczniów. Drogi Rodzicu! Jeżeli zależy Ci tylko na tym, żeby Twoje dziecko poprawiło swoje stopnie w szkole, co – umówmy się – nie jest zbyt dużym wyzwaniem, jeżeli pragniesz, żeby Twoja latorośl marnowała swój czas tak samo, jak marnuje go w szkole, nie przychodź  do nas! Wybierz inną szkołę językową, która będzie obiecywała to, co my robimy. My będziemy prowadzili zajęcia, które sprawią, że Twoje dorastające dziecko zacznie myśleć w języku angielskim i komunikować się nim jak językiem polskim.

Język angielski dla młodzieży

Język angielski dla młodzieży - jak pracujemy?

Komunikacja

Język angielski dla młodzieży to kurs, który prowadzony jest w formie komunikatywnej. Dużo mówimy, dużo rozumiemy, dużo przyswajamy. Grupy dobrane są starannie pod względem poziomu i wieku. Nasi Słuchacze funkcjonują w warunkach naturalnych dla przyswajania języka obcego. Darmowy test diagnozujący precyzyjnie określa poziom, od którego Słuchacz powinien rozpocząć naukę.

Naturalność

Nauka oparta jest na mechanizmie przyswajania języka ojczystego. Poprzez otoczenie językiem angielskim uzyskujemy naturalne środowisko do przyswajania języka angielskiego. Małe grupy sprzyjają intymności i tempu procesu nauki. Interakcja stanowi warunek niezbędny dla przyswojenia języka, w naszym Centrum jest najważniejsza. W procesie nauki pożytkujemy wszystkie możliwe zmysły. Proces nauki jest procesem odkrywania języka.

Skuteczność

Naturalny mechanizm przyswajania języka obcego przynosi szybkie efekty. Umysł każdego Słuchacza w krótkim czasie przyzwyczaja się do myślenia w języku angielskim. Myślenie dwujęzyczne przyspiesza proces nauki. Gwarantujemy naturalne przejście na wyższy poziom.

Egzaminy

Język angielski dla młodzieży to kurs, który za cel podstawowy stawia sobie rozwój zdolności komunikatywnych u młodych Słuchaczy. Nie zapominamy jednak o wyzwaniach czekających na młodzież w szkołach. Dotyczy to rozmaitych egzaminów, w tym egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego. Nasze zajęcia uwzględniają wymagania egzaminacyjne i poza rozwijaniem umiejętności komunikatywnych, doskonale przygotowują do wyzwań egzaminacyjnych.

Język angielski
dla młodzieży - nabór

Dokładamy wszelkich możliwych starań, żby młodzież przystępująca do pracy z nami była jak najlepiej dobrana do grup zarówno pod względem wieku, jak i poziomu. Z tego powodu posługujemy się prostym i skutecznym mechanizmem naboru.

Język angielski dla mlodziezyJęzyk angielski dla młodzieży

Konsultacja

W celu precyzyjnego określenia poziomu Kandydatów do nauki w naszym Centrum, przeprowadzamy diagnozę wiedzy w formie wstępnej konsultacji metodycznej.

Diagnoza

Po wstępnej konsultacji, nasi przyszli Słuchacze wypełniają test diagnozujący poziom znajomości języka angielskiego. Test znajduje się na naszej stronie i wykonywany jest w trybie online. Po sprawdzeniu testu, przeprowadzamy ze Słuchaczem krótką rozmowę w języku angielskim.

Wybór grupy

W ostatnim etapie zapoznajemy się z językowym CV Słuchacza. Zbieramy informacje o dotychczasowej nauce zarówno w szkole, jak i w wymiarze zajęć pozalekcycjnych. Dopiero po zdobyciu tych wszystkich informacji dokonujemy starannego dopasowania Kandydata do grupy, która zapewni mu skuteczność i płynność procesu nauki.

Język angielski
dla młodzieży - informacje praktyczne

Spotkania

Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań 60-minutowych w tygodniu. Cały kurs przewiduje 80 godzin spotkań przez okres dziesięciu miesięcy.

Koszt

Całkowity koszt kursu 80-godzinnego to 1800 złotych. Koszt rozłożony jest na dziesięć równych rat w kwocie 180 złotych każda.

Materiały

Materiały do nauki, wybrane przez lektora, są kosztem osobnym. Wszystkie materiały otrzymywane przez Słuchaczy od lektora są całkowicie darmowe

Grupy

Liczebność wynosi od 4 do 6 osób. Nie tworzymy grup większych. Liczba Słuchaczy nie może przekroczyć sześciu osób.

Język angielski online
- nasze wszystkie kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Młody Słuchaczu! Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS