O nas

Dlaczego język angielski online
z nami to dobry wybór?

Doświadczenie

Jesteśmy doświadczonymi lektorami, którzy od ponad dwudziestu lat dokładają wszelkich starań, żeby realizować najważniejszy cel w nauczaniu języków obcych: stworzyć dla swoich Słuchaczy warunki do komunikacji w języku angielskim. Poprzez komunikatywny sposób pracy oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej nauce, osiągamy ten cel. Nasi Słuchacze spotykają się z nami nie tylko dlatego, że chcą nauczyć się języka angielskiego i porozumiewać się nim, ale także dlatego, że znajdują u nas zrozumienie, cierpliwość oraz przyjaźń. W konsekwencji zostają z nami przez długie lata.

Przyjemne z pożytecznym

Chcielibyśmy połączyć to, co w nauce języków obcych - źródła i narzędzia komunikacji - jest najważniejsze: przyjemne z pożytecznym. Zależy nam na tym, żeby język angielski online z nami był dla naszych Słuchaczy znakomitą okazją nie tylko do doskonalenia swoich umiejętności językowych, ale także sposobnością do nawiązania prawdziwych i życzliwych ludzkich relacji, inspirowania siebie nawzajem, spędzenia czasu w sposób prawdziwie wartościowy. Bez tego nauka języków obcych staje się bezcelowa. Nasze zajęcia, prowadzone w małych sześcioosobowych grupach, zapewniają naszym Słuchaczom właśnie taki komfort pracy.

Słuchacze

Najważniejsi są - rzecz oczywista! - nasi Słuchacze. Nauczanie języka angielskiego jest dla nas nie tylko przyjemnością, ale także wielkim wyzwaniem! Staramy się mu sprostać, pożytkując zdobytą wiedzę fachową i praktyczną oraz naszą intuicję. Ta ostatnia jest niezwykle cennym zasobem. Każdy człowiek jest inny, wymaga uwagi zarówno pedagogicznej jak i osobistej, czyli tej, o którą w zmieniającym się świecie jest coraz trudniej. Ważne jest więc dla nas to, żeby nasi Słuchacze mogli znaleźć w nas partnerów nie tylko do pracy dydaktycznej, ale także do zwykłej rozmowy.
Język angielski online, tak sam jak kiedyś zwykłe zajęcia, są świetnym sposobem na zrealizowanie również tego zmierzenia i zadania.

Mniej to więcej

Nie jesteśmy dużą szkołą. Nasi Słuchacze, zarówno ci najmłodsi jak i starsi, nie są dla nas anonimowi. Wiemy, że to doceniają. Mówią nam o tym. Nasze zajęcia są połączeniem spotkań edukacyjnych ze spotkaniami towarzyskimi. Luźna atmosfera z ogromną ilością konwersacji sprawiają, że na naszych zajęciach pożytkowanie języka angielskiego staje się rzeczą oczywistą już od pierwszych zajęć. Poznajemy się wzajemnie i wkrótce rozmawiamy o wszystkim, co wydaje nam się warte rozmowy. Dzięki takiej strategii, język angielski online z nami staje się przyjemną i pożyteczną formą spędzania wolnego czasu, bez stresu i z konkretnymi efektami. W rezultacie, nasi Słuchacze zostają z nami na długie lata.

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Kim jesteśmy?

Ania

Lektorka dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Od początku swojej aktywności  zawodowej Ania pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W zajęcia wkłada wielki wysiłek, w szczególności jeśli chodzi o spotkania z maluchami. Lekcje prowadzi w sposób żywiołowy i pełen radości. Przygotowuje mnóstwo materiałów własnego autorstwa do pracy z maluchami. Ma znakomity kontakt z młodzieżą, co owocuje wieloletnią współpracą z młodymi ludźmi. Kiedy uczeń rozpoczyna zajęcia z Anią w wieku dziecięcym lub jako nastolatek, zostaje aż do matury. Z dorosłymi Ania stawia zawsze na pracę komunikatywną. Zajęcia z Nią to mnóstwo mówienia: konwersacje na wybrane tematy, zwykłe rozmowy o dniu codziennym i o wszystkim, co tylko może stać się przedmiotem rozmowy.

Język Angielski online
Język Angielski online

Tomek

Lektor dla młodzieży i dorosłych

Tomek pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Choć na początku swojej pracy uczył także dzieci, po pewnym czasie postanowił się skupić na prowadzeniu zajęć dla młodzieży i dorosłych. Z jego nauczania przez wszystkie lata (ponad 20 lat aktywności w nauczaniu języka angielskiego i języka polskiego) skorzystały setki osób młodszych i starszych. Wiele osób dorosłych uczęszcza na zajęcia  z Tomkiem już od dwunastu, a nawet piętnastu lat. Nieprzerwanie! Najważniejsza dla Niego w pracy z uczniami jest komunikacja. Uwielbia prowadzić rozmowy i prowokować do komunikatywnego pożytkowania języka angielskiego. Zajęcia z Tomkiem to także liczne okazje do śmiechu, wszak dowcip w rozmowie jest rzeczą niezbędną!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS