Język angielski
podstawowy

Język angielski
podstawowy

Język angielski podstawowy to oczywiście kurs dla tych osób, które jeszcze nigdy nie uczyły się języka angielskiego, lub które uczyły się go dawno i chciałyby zacząć uporządkowaną naukę od nowa. Język angielski podstawowy, nasz wygodny kurs angielskiego online, to kurs, który najlepiej definiuje hasło English for life, czyli angielski na potrzeby życiowe. Kurs oparty jest na prostym i słusznym założeniu, że najważniejszym elementem w procesie przyswajania języka obcego jest komunikacja. Nasze zajęcia prowadzone są w języku docelowym od samego początku. Dzięki temu nasi Słuchacze natychmiast przyzwyczajają się do anglojęzycznego środowiska. Efektywność naszej pracy ze Słuchaczami jest spotęgowana przez fakt, że nasze grupy są małe, zamykają się w liczbie 4–6 osób. Dużo mówimy, intensywnie posługujemy się językiem angielskim i staje się on naturalnym narzędziem komunikacji.

Język angielski podstawowy
Język angielski podstawowy

Język angielski podstawowy - jak pracujemy?

3xP

Język angielski podstawowy to kurs języka angielskiego, dla którego wymyśliliśmy prostą i naturalną metodę 3xP, czyli powtórzenie, praktyka, przyswojenie. W celu przyswojenia nowego materiału, na każdych zajęciach nasi Słuchacze powtarzają słówka, zdania, frazy z nauczycielem bardzo wiele razy tak, żeby materiał został przyswojony w naturalny sposób, bez konieczności „wkuwania” go na pamięć. Po przyswojeniu nowego materiału następuje praktyka: dialogi, reagowanie na pytania lektora, słuchanie, praca w parach i grupach. Po porcji ćwiczeń praktycznych wracamy do przyswojonego materiału, powtarzając go, żeby upewnić się, iż został  przyswojony.

Komunikacja

Zajęcia prowadzone są w formie komunikatywnej od początku. Nasi Słuchacze produkują przyswojone słówka i struktury, lektorzy posługują się językiem angielskim, tłumacząc poszczególne zagadnienia. Nasi Słuchacze funkcjonują w warunkach naturalnych dla przyswajania języka obcego. Materiały, na których pracujemy, wspomagają komunikację.

Naturalność

Język angielski podstawowy to zajęcia, w których nauka oparta jest na mechanizmie przyswajania języka ojczystego. Nasi Słuchacze uczą się w oparciu o schemat: słuchanie, powtórzenie, produkcja. Małe grupy sprzyjają intymności procesu nauki. Ciągła interakcja stwarza naturalne środowisko dla przyswajania języka. W procesie nauki pożytkujemy wszystkie możliwe zmysły, uczymy się powtarzać, rozumieć i komunikować za pomocą zdobytej wiedzy. Proces nauki jest procesem odkrywania języka.

Skuteczność

Język angielski podstawowy to kurs, który wykorzystuje naturalny mechanizm przyswajania języka obcego. Przynosi szybkie efekty. Umysł każdego Słuchacza w krótkim czasie zaczyna myśleć po angielsku. Myślenie dwujęzyczne przyspiesza proces nauki. 

Język angielski podstawowy - informacje

Spotkania

Zajęcia prowadzone są w trybie dwóch spotkań 60-minutowych w tygodniu. Cały kurs przewiduje 80 godzin spotkań przez okres dziesięciu miesięcy.

Koszt

Całkowity koszt kursu 80-godzinnego to 1800 złotych. Koszt rozłożony jest na dziesięć równych rat w kwocie 180 złotych każda.

Materiały

Materiały do nauki, wybrane przez lektora, są kosztem osobnym. Wszystkie materiały otrzymywane przez Słuchaczy od lektora są całkowicie darmowe

Grupy

Liczebność wynosi od 4 do 6 osób. Nie tworzymy grup większych. Liczba Słuchaczy nie może przekroczyć sześciu osób

Więcej o tym, kim jesteśmy i jak pracujemy

Język angielski online
- nasze wszystkie kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS