Język angielski online minigrupy

Język angielski online minigrupy

Język angielski online minigrupy to kurs przeznaczony dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na każdym poziomie języka angielskiego, w tym dla uczniów zupełnie początkujących. Istotą kursy język angielski online minigrupy jest możliwość uczenia się w małych, dwu lub trzyosobowych grupach.  Grupy  te  uczniowie  mogą utworzyć sami ze swoimi znajomymi, partnerami lub członkami rodziny i zgłosić do nas chęć pracy z nami we właśnie tak dobranej grupie. Drugim sposobem jest zgłoszenie nam woli uczestnictwa w takim kursie z grupą, którą utworzymy spośród osób zapisujących się na nasze kursy. Zapraszamy do kontaktu!   
Język angielski online minigrupy                      

Język angielski online minigrupy - zalety

Komfort

Praca w minigrupach, szczególnie w przypadku grup stworzonych przez uczniów, zapewnia komfort nauki w bezpiecznym środowisku.

Brak stresu

Jest rzeczą zrozumiałą, że spotkania z językiem angielskim w towarzystwie znanym uczniom ludzi, którzy są przyjaciółmi, partnerami lub rodziną, eliminuje element stresu związany ze spotkaniami w gronie osób nam nieznanych.

Elastyczność

W tak małym gronie lektor i uczniowie mają szerokie pole działania i możliwość bardzo elastycznego podejścia do zajęć, co pozwala na lepsze spożytkowanie czasu niż dzieje się to w przypadku większych, regularnych grup. 

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego. W przypadku chęci przystąpienia do kursu w MINIGRUPIE, będziemy mogli stwierdzić, czy kandydaci do takiej grupy są rzeczywiście na podobnym poziomie.

Język angielski online
minigrupy - koszt spotkań

Język angielski online
- nasze wszystkie kursy

Język angielski online
dla dzieci

Zajęcia języka angielskiego online dla dzieci od szóstego roku życia.

Język angielski online
dla młodzieży

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży, wszystkie poziomy.

Język angielski online
dla dorosłych

Zajęcia języka angielskiego online dla dorosłych, wszyskie poziomy.

Język angielski online
- kurs maturalny

Zajęcia języka angielskiego online dla maturzystów.

Język angielski online
- poziom podstawowy

Zajęcia języka angielskiego online dla młodzieży i dorosłych, podstawy.

Język angielski online
- zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego online – lekcje indywidualne.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS