Nowy rok szkolny tuż, tuż!

Język angielski online

Czy tego chcemy, czy nie, wakacje wchodzą właśnie w półmetek! Wkrótce rozpoczniemy nowy rok szkolny a wraz z nim podejmiemy się nowych wyzwań w zakresie przyswajania języka angielskiego. Już w sierpniu część grup kontynuujących naukę rozpocznie zajęcia. Pozostałe ruszą z początkiem września. Skontaktujemy się z Wami w tej sprawie.

Wszystkich nowych uczniów zachęcamy do kontaktu. Zapoznajcie się z naszą ofertą kursów  i wybierzcie ten najbardziej właściwy dla siebie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wybory kursy, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy, doradzimy, zachęcimy!

Pozdrawiamy!

CJA LIBRIS

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS