Nowa strona na nowy sezon!

an email shortcut button from a computer keyboard

Witajcie!

Z nowym sezonem postanowiliśmy dokonać zmiany naszej strony internetowej. Zachęcamy Was do korzystania z niej. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do tworzenia naszego bloga, w którym będziemy odnosili się do spraw różnych, nie tylko tych, które wiążą się z nauką języka angielskiego.

Zapraszamy!

 

 

This quiz is no longer available.

Zrób sobie

darmowy test

Zrób sobie darmowy test diagnozujący Twój poziom języka angielskiego. Wypełnij go na naszej stronie, uzupełnij dane – skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o jego wyniku i przedstawimy Ci ofertę kursu grupowego lub indywidualnego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli macie jakieś pytania, nie jesteście czegoś pewni lub chcielibyście po prostu dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach i o nich porozmawiać, skontaktujcie się z nami poprzez ten formularz kontaktowy, lub po zadzwońcie na jeden z poniższych numerów telefonu. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas

* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Centrum Języka Angielskiego Libris m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności. 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez CJA LIBRIS